AXA HARMONY. Гречано-пшеничні пластівці з висівками

склад: крупа гречана, пшениця, висівки пшеничні, глюкоза, ячмінно-солодовий екстракт (солод ячмінний, солод житній, вода питна), сіль, антиоксидант Е306. Вага: 270 г

Унікальний смак
Високий вміст клітковини
Без цукру
Смакують солодкими або солоними
AXA HARMONY. Гречано-пшеничні пластівці з висівками

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 11 г

Жири 3 г

Вуглеводи 60 г

Клітковина 11 г

Енергетичная цінність (калорійність) на 100 г продукту: 1393 кДж / 333 ккал

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше