AXA Мюслі тропічні

пластівці вівсяні цільнозернові, пластівці ячмінні цільнозернові, мультизернові пластівці (пшениця, крупа рисова, крупа ячмінна, глюкоза, мед натуральний, ячмінно-солодовий екстракт, сіль кухонна, антиоксидант Е 306), шматочки сушеного ананасу, шматочки сушеної папайї, бананові чіпси, шматочки сушеного манго. Вага: 300 г

Особливо тонкі та ніжні пластівці
Цукати тропічних фруктів
Без цукру
Без штучних барвників та консервантів

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 9 г

Жири 4,5 г

Вуглеводи 65,5 г

Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 1464 кДж / 350 ккал 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше