AXA Гранола з ягодами

Склад: пластівці вівсяні, цукор, олія пальмова, пшеничні кульки, сироп глюкозно-фруктозний, борошно пшеничне 1с., мед натур. (2,7%), половинки сублімованої вишні (1%), лохина сублімована(0,6%), чорниця сублімована (0,6%), сіль кухонна, ароматизатор «ваніль», вітамін Е. Може містити сліди горіхів кеш’ю, фундука, мигдалю та молокопродуктів. Вага: 270 г

Натуральний мед
Без штучних барвників та консервантів
Вишня та чорниця

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 7,3 г

Жири 13,5 г

Вуглеводи 63,1 г

Вітамін Е 1,54 мг

Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 1654 кДж / 395,5 ккал  

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше