AXA Мюслі з насінням льону, кокосом та журавлиною

Склад: пластівці вівсяні, цукор, насіння льону, шматочки журавлини, борошно пшеничне, кукурудзяні пластівці (крупа кукурудзяна, цукор, сіль), рисові кульки (крупа рисова, крупа вівсяна, цукор, ячмінно-солодовий екстракт, сіль), масло пальмове, кокосові чіпси, мед натуральний, горіхи кеш'ю, глюкоза, кокосова стружка, сіль, вітамін Е. Вага: 375 г

Натуральний мед
Без штучних барвників та консервантів
Натуральний антиоксидант – журавлина
Насіння льону

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 10,2 г

Жири 15 г

Вуглеводи 68,5 г

Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 1902 кДж / 454 ккал 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
0