АХА Гранола фруктова медова

Склад: пластівці вівсяні (63,4%), олія пальмова, сироп глюкозно-фруктозний, цукор, мед натуральний, йогурт сублімований 2,7%, сублімована лохина (1,5%), половинки сублімованої вишні, сублімована чорниця, сіль кухонна, ароматизатор «ваніль», вітамін Е. Може містити сліди пшениці, горіхів кеш’ю, фундука, мигдалю.

У складі йогуртові дропси
Без штучних барвників та консервантів
Надзвичайно м'яка вівсянка

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 8,3 г

Жири 15,2 г

Вуглеводи 60,8 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1717 кДж / 410 ккал

Вага: 320 г

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше