AXA Гранола з ягідним йогуртом, шоколадом зі смаком карамелі та кокосом

Склад: пластівці вівсяні, олія пальмова, сироп глюкозно – фруктозний, шоколад з карамельним смаком 8%, цукор, кокосові чіпси, мед натуральний, йогурт з кизилом сублімований 1,5%, кизил, цукор, мальтодекстрин, загущувач: модифікований крохмаль, регулятор кислотності: лимонна кислота), йогурт з чорною смородиною сублімований 1,5%, чорна смородина, цукор, мальтодекстрин, загущувач: модифікований крохмаль, регулятор кислотності: лимонна кислота),сіль кухонна, сіль морська, какао – порошок, ароматизатор: «солена карамель», вітамін Е.

У складі йогуртові дропси
Без штучних барвників та консервантів
Надзвичайно м'яка вівсянка

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 8,9 г

Жири 19 г

Вуглеводи 58,2 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1828 кДж / 437 ккал

Вага: 320 г

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше