АХА Гранола з какао та лісовими ягодами

Склад: пластівці вівсяні, цукор, олія пальмова, сироп глюкозно-фруктозний, какао-порошок, суміш сублімованих ягід (брусниця, ожина, чорниця у змінній пропорції), мед натуральний, сіль кухонна, ароматизатор «ваніль», вітамін Е.

Натуральний мед
Без штучних барвників та консервантів
Натуральні ягоди

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 9,9 г

Жири 10,8 г

Вуглеводи 62,1 г

Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 385 ккал

Вага: 40г

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше