АХА Гранола тропічна з медом

Склад: пластівці вівсяні (62,3%), різаний і карамелізований фундук 13%, (фундук, цукор), цукор, олія пальмова, сироп глюкозно-фруктозний, какао-порошок, мед натуральний (1,7%), сіль кухонна, ароматизатор «ваніль», вітамін Е.

Натуральний мед
Без штучних барвників та консервантів
Натуральна карамель та горіхи

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 9,1 г

Жири 15,5 г

Вуглеводи 60 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1732 кДж / 414 ккал

Вага: 40 г

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++