AXA PREMIUM. Каша вівсяна з вершками зі смаком шоколадного пудингу

Склад: вівсяні пластівці (66,6%), цукор, вершки сухі (8%), какао-порошок (4%), сіль, ароматизатор: «шоколадний пудинг», «ваніль». Вага: 40 г

Особливо тонкі та ніжні пластівці
Без штучних барвників та консервантів
Зерно вирощено в ЄС
Зручно взяти з собою

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 10,8 г

Жири 8,6 г

Вуглеводи 62,5 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1579,26 кДж / 377,2 ккал 

 

Тільки в АТБ

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше