AXA PREMIUM. Каша вівсяна з чорносливом, горіхом та вершками

Склад: пластівці вівсяні, цукор, шматочки в’яленого чорносливу (чорнослив в’ялений, рисове борошно), вершки сухі, різаний і карамелізований фундук, сіль кухонна, ароматизатори: «ваніль». Вага: 40 г

Особливо тонкі та ніжні пластівці
Без штучних барвників та консервантів
Зерно вирощено в ЄС
Зручно взяти з собою

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 9,6 г

Жири 9,4 г

Вуглеводи 64,7 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1582 кДж / 378 ккал 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше