AXA PREMIUM. Каша вівсяна яблуко-груша зі смаком штруделю.

Склад: пластівці вівсяні (74,7%), цукор, суха молочна сироватка, суміш шматочків сублімованих фруктів груші-яблука (3%), сіль кухонна, кориця мелена, суміш смако-ароматична «штрудель», ароматизатор «ваніль». Може містити сліди пшениці, горіха кеш’ю та мигдалю. Вага: 40 г

Особливо тонкі та ніжні пластівці
Зерно вирощено в ЄС
Натуральні сушені яблука
Зручно взяти з собою

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 9,6 г

Жири 5,3 г

Вуглеводи 67,2 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1502 кДж / 359 ккал 

 

 

 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше