АХА PREMIUM. Асорті

Склад: пластівці вівсяні 73,2%, цукор, сушена чорниця 3%, суха молочна сироватка, сіль кухонна, ароматизатор «ваніль». Каша з яблуком та корицею. Склад: пластівці вівсяні 71 %, цукор, шматочки сушених яблук 6%, суха молочна сироватка, сіль кухонна, кориця 0,2%, ароматизатор «ваніль». Каша з полуницею. Склад: пластівці вівсяні 72%, цукор, шматочки сушеної полуниці 3%, суха молочна сироватка, сіль кухонна, ароматизатор «ваніль». Вага: 6 (3*2) саше по 40 г. = 240 г

Особливо тонкі та ніжні пластівці
Натуральні ягоди та фрукти
Зерно вирощено в ЄС
Різноманіття смаків

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 8

Жири 4

Вуглеводи 60

Енерг. цінність 310

 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше