AXA PREMIUM. Каша кускус з томатами та паприкою

Склад: крупа пшенична кускус, суміш сушена з томатами та паприкою (морква сушена, томати сушені, паприка червона, пастернак сушений), сироватка суха молочна, суміш сушена з травами та часником (цибуля сушена, часник сушений, борошно кукурудзяне цільнозернове, суміш трав, дріжджовий екстракт, томати сушені)), сіль кухонна, борошно вівсяне, перець чорний мелений.

Зручно взяти з собою
Без штучних барвників та консервантів
Чудова альтернатива обідам в судочках

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 11,7 г

Жири 1,5 г

Вуглеводи 68,4 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1376 кДж / 329 ккал

Вага: 40 г

 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше