AXA PREMIUM. Банош з вершками морквою та овочами

Склад: пластівці кукурудзяні, суміш сушена «Банош» з морквою та зеленню ( 7%)(часник сушений, цибуля смажена, зелень петрушки сушена, зелень кропу сушена, цибуля – порей сушена, морква сушена), вершки сухі (5,0%), сироватка суха молочна, сіль кухонна, борошно вівсяне, ароматизатор « сметана з зеленню», Може містити сліди пшениці, горіхів кеш’ю, мигдалю, фундука, селери, насіння гірчиці і кунжуту, сої.

Зручно взяти з собою
Без штучних барвників та консервантів
Чудова альтернатива обідам в судочках

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 8,5 г

Жири 3,8 г

Вуглеводи 72,7 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1426 кДж / 341 ккал

Вага: 40 г

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше