Цільнозерновий батончик в глазурі зі смаком йогурту з насінням чіа, манго та журавлиною 35г

Склад: глазур біла зі смаком йогурту 38,8 % (цукор, олія рослинна, суха молочна сироватка, йогуртовий порошок, емульгатор соєвий лецитин), гранола зі смаком солоної карамелі 16,3% (пластівці вівсяні, олія пальмова, сироп глюкозно фруктозний, цукор, мед натуральний, сіль кухонна, сіль морська тощо.

Зручно взяти з собою
Готовий до споживання
Натуральні ягоди

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 7 г

Жири 17 г

Вуглеводи 62 г

Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 430 ккал 

Вага: 25 г 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше