Яким має бути ідеальний сніданок. Блог Оксани Скиталінської

Додати собі ранкової бадьорості можна по-різному – наприклад, порухатись чи погрітися на сонечку. А можна приготувати сніданок з вираженим тонізуючим ефектом. Для цього потрібні продукти, з яких синтезуються збуджуючі нейромедіатори (тобто посередники, які підтримують мозок у стані бадьорості, активності, допомагають краще сприймати інформацію, залишатися фізично витривалим протягом дня).

енергетичним медіатором є глутамінова кислота

В результаті ми добре думаємо і чудово все запам'ятовуємо. Глутамінова кислота захищає мозок від своєрідного "перегріву", а точніше – від накопичення аміаку, що трапляється при інтенсивній розумовій діяльності. Глутамінова кислота – це захист мозку від старіння та нейродегенерації. Вона ж є основним компонентом для синтезу дуже важливого нейромедіатора – гама-аміномасляної кислоти, яка робить нас спокійними, захищає від безпричинної тривожності, безсоння, прискореного серцебиття та інших не дуже приємних відчуттів.  

 

рім того глутамінова кислота сприяє нормалізації білкового та вуглеводного обміну, покращує енергетичне забезпечення головного мозку, підвищує стійкість до гіпоксії (дефіциту кисню), допомагає відновлюватися після фізичних навантажень, підвищує витривалість (допомагає утилізувати лактат і зменшує втому).

Тому рибка на сніданок, варені або свіжі овочі, посипані пармезаном, чи вівсяна каша, зварена на нежирному курячому бульйоні з овочами – це не "хм, незвично", а дуже навіть енергетично.

Для цього потрібні продукти, з яких синтезуються збуджуючі нейромедіатори (тобто посередники, які підтримують мозок у стані бадьорості, активності, допомагають краще сприймати інформацію, залишатися фізично витривалим протягом дня).

Таким “енергетичним" медіатором є глутамінова кислота, яка не залишає без роботи жодну клітину мозку. В результаті ми добре думаємо і чудово все запам'ятовуємо.

Глутамінова кислота захищає мозок від своєрідного "перегріву", а точніше – від накопичення аміаку, що трапляється при інтенсивній розумовій діяльності.

Для цього потрібні продукти, з яких синтезуються збуджуючі нейромедіатори (тобто посередники, які підтримують мозок у стані бадьорості, активності, допомагають краще сприймати інформацію, залишатися фізично витривалим протягом дня).

Читайте також

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
0