Полунично-чорничний десерт

Інгредієнти

Полуниця — 100 г.
Чорниця — 2—3 ст. л.
Нектарин — 1 шт.
Вівсяні подушечки AXA Harmony — 4—5 м
Лимонний сік — 2 ст. л.
Мед — 1 ст. л.

Спосіб приготування

Нектарин нарізаємо скибками, полуницю — в залежності від розміру — навпіл або на четвертинки. Змішуємо ягоди і фрукти, посипаємо зверху вівсяними подушечками AXA Harmony. Безпосередньо перед подачею заправляємо салат лимонним соком з медом.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше