Каша з фруктово-ягідним смузі

Інгредієнти

Цільнозернові вівсяні пластівці AXA Premium. — 6—7 ст. л.
Фрукти, ягоди та горіхи — за смаком
Мед — 1—2 ч. л.

Спосіб приготування

У блендері змішуємо улюблені фрукти і ягоди: банан, чорницю, малину. Готуємо вівсяні пластівці AXA Premium в мікрохвильовій печі — це займе всього 5 хвилин. У кашу додаємо мед, перемішуємо, потім заливаємо фруктово—ягідними смузі. Прикрашаємо нарізаними бананами, ягодами і горіхами! Смачного!

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше