Апельсиново-шоколадний сніданок

Інгредієнти

Хрусткі мюслі AXA з шоколадом і горіхами — 5—6 ст.л.
Йогурт (без добавок) — 150 г.
Апельсини — 1 шт.
Шоколад і горіхи для прикраси

Спосіб приготування

Апельсини очищаємо від шкірки, білих волокон і плівок. Нарізаємо м'якоть невеликими скибочками. У глибокій піалі перемішуємо мюслі AXA і апельсини, заливаємо йогуртом. Прикрашаємо шматочками шоколаду, горіхами.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше